Mezinárodní průkazy ISIC, ISIC SCHOLAR a ITIC

 

Zajišťujeme pro vás prodej těchto mezinárodních průkazů


ISIC

ISIC je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta denní formy studia na střední, vyšší odborné nebo vysoké škole a vybraných jednoletých pomaturitních studijních oborů.
ISIC je platný ve 127 zemích, takže jej můžete dohromady uplatnit na více než 130 000 místech, z toho vás čeká přes 2 200 slev jenom v ČR. ISIC také funguje jako doklad o studiu ve veřejné dopravě v ČR.

ISIC SCHOLAR

ISIC SCHOLAR (Školák) je průkaz pro žáky základních škol plně uznávaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.
Všichni držitelé průkazu ISIC SCHOLAR tedy mohou využívat stejných výhod jako držitelé průkazu ISIC. Na žáka i celou rodinu čekají slevy na více než 2 200 místech v ČR a další ve 127 zemích světa. ISIC Školák je také akceptován mnoha institucemi nebo ve veřejné dopravě jako potvrzení věku žáka.

ITIC

Průkaz ITIC je jediný mezinárodně uznávaný doklad učitelské profese. S tímto průkazem mají každý rok tisíce pedagogů v ČR možnost získat mnoho zajímavých slev v oblasti cestování, kultury, sportu a volného času.

Aktuální nabídku slev a výhod na tyto mezinárodní průkazy v České republice i v zahraničí nalezneš na www.isic.cz/slevy.


Kde průkazy koupit?

Mezinárodní průkaz vám rádi vystavíme, obvykle na počkání (do 15 minut), v našem ICM. Stačí, když si přinesete:

Pro zřízení průkazu ISIC:

Pro zřízení průkazu ISIC SCHOLAR:

Pro zřízení průkazu ITIC:


Zdroj: www.isic.cz


Žádost ke stažení:

NáhledPřílohaVelikost
dost o průkaz.pdf299.23 KB