2012

English Theatre

Ruská konverzace s Valentinou

Chcete se rozmluvit rusky nebo si jen prostě zakonverzovat s cizincem? Tak právě pro Vás otvírá ICM Prostějov Ruskou konverzaci s Valentinou.

Konverzaci povede Valentina Dani, která působí v ICM Prostějov v rámci Evropské dobrovolné služby. Valentina pochází z Itálie a ruštinu studovala na vysoké škole.

Kdy:

 • každou středu od 17:00 hod. - začínáme už 14. prosince 2011

Kde:

 • ve studovně ICM Prostějov (budova CMG - 4. p.)
  Komenského 17, Prostějov

Zájemci o konverzaci se mohou hlásit na e-mailu icm zavináč cmg.prostejov.cz nebo valentina zavináč cmg.prostejov.cz. Hlásit se můžete také telefonicky na čísle 582 302 553 nebo osobně v našem ICM (Komenského 17, Prostějov). Více informací se také dozvíte v přiloženém letáku.

NáhledPřílohaVelikost
Ruská konverzace s Valentinou.pdf849.63 KB

Italská konverzace s Valentinou

Chcete se rozmluvit italsky nebo si jen prostě zakonverzovat s cizincem? Tak právě pro Vás otvírá ICM Prostějov Italskou konverzaci s Valentinou.

Konverzaci povede Valentina Dani, která působí v ICM Prostějov v rámci Evropské dobrovolné služby. Valentina pochází z Itálie z městečka Bologna.

Kdy:

 • pondělí 16:00 - 17:00 hod., začínáme 9. ledna 2012
 • čtvrtek 16:00 - 17:00 hod., začínáme 12. ledna 2012

Kde:

 • ve studovně ICM Prostějov (budova CMG - 4. p.)
  Komenského 17, Prostějov

Zájemci o konverzaci se mohou hlásit na e-mailu icm zavináč cmg.prostejov.cz nebo valentina zavináč cmg.prostejov.cz. Hlásit se můžete také telefonicky na čísle 582 302 553 nebo osobně v našem ICM (Komenského 17, Prostějov). Více informací se také dozvíte v přiloženém letáku.

NáhledPřílohaVelikost
Italská konverzace.pdf74.88 KB

Anglická konverzace s Birgirem

Chcete se rozmluvit anglicky nebo si jen prostě zakonverzovat s cizincem? Tak právě pro Vás otvírá ICM Prostějov Anglickou konverzaci s Birgirem.

Konverzaci povede Birgir Freyr Gunnarsson, který působí v ICM Prostějov v rámci Evropské dobrovolné služby. Birgir pochází z Islandu a poslední 3 roky žil v Dánsku.

Kdy:

 • každé pondělí od 17:00 hod.

Kde:

 • ve studovně ICM Prostějov (budova CMG - 4. p.)
  Komenského 17, Prostějov

Zájemci o konverzaci se mohou hlásit na e-mailu icm zavináč cmg.prostejov.cz nebo birgir zavináč cmg.prostejov.cz. Hlásit se můžete také telefonicky na čísle 582 302 553 nebo osobně v našem ICM (Komenského 17, Prostějov). Více informací se také dozvíte v přiloženém letáku.

NáhledPřílohaVelikost
English conversation.pdf446.1 KB

Dny internetu zdarma ve školním roce 2012/2013

I v příštím školním roce pro vás budeme mít připravené každý měsíc tzv. Dny internetu zdarma, a to vždy u příležitosti významých či mezinárodních dní. Pracovníci ICM pro vás na tyto dny také připravují zajímavé materiály, které se váží k dané problematice, k danému dni.

Přijít zdarma na internet můžete kdykoliv v otevírací době ICM v daném dni (otevírací doba ICM) - změna Dne internetu zdarma je vyhrazena, sledujte prosím aktuální informace v našem kalendáři.

Den internetu zdarma  
Pátek 21. září 2012 Evropský den bez aut (22. 9.)
Pondělí 15. října 2012 Den bílé hole (15. 10.)
Středa 21. listopadu 2012 Světový den televize (21. 11.)
Střea 12. prosince 2012 Mezinárodní den hor (11. 12.)
Pondělí 28. ledna 2013 Den ochrany osobních údajů (28. 1.)
Čtvrtek 14. února 2013 Svátek zamilovaných (14. 2.)
18. - 22. března 2013 Mezinárodní den zdravého spánku (21. 3.) a Týden internetu zdarma
Středa 17. dubna 2013 Den informací pro mládež (17. 4.) a Světový den knihy a autorských práv (23. 4.)
Pátek 31. května 2013 Světový den bez tabáku (31. 5.)
Pátek 21. června 2013 Mezinárodní den zahradních trpaslíků (21. 6.)

Anglická konverzace s Valentinou

Jste začátečníci a chcete se rozmluvit anglicky? Tak právě pro Vás otvírá ICM Prostějov Anglickou konverzaci s Valentinou pro začátečníky.

Konverzaci povede Valentina Dani, která působí v ICM Prostějov v rámci Evropské dobrovolné služby. Valentina pochází z Itálie.

Kdy:

 • každé úterý od 17:00 hod.

Kde:

 • ve studovně ICM Prostějov (budova CMG - 4. p.)
  Komenského 17, Prostějov

Zájemci o konverzaci se mohou hlásit na e-mailu icm zavináč cmg.prostejov.cz nebo valentina zavináč cmg.prostejov.cz. Hlásit se můžete také telefonicky na čísle 582 302 553 nebo osobně v našem ICM (Komenského 17, Prostějov).

Italský podvečer

Our volunteer Valentina from Italy invites you for her

Italian evening

When:

 • on the 13th of March from 16:00-19:00

Where:

 • in ICM Prostějov
  Komenského 17, Prostějov
  4th floor of CMG

What is waiting on you? Games, videos, fun as well as snacks and drinks are waiting for you! A presto! Smile

Everyone is welcome to come at any time between 16:00 and 19:00.

If you have any questions related to the Italian evening you can contact ICM Prostějov - tel.: 582 302 553, e-mail: icm zavináč cmg.prostejov.cz.

Islandský podvečer

Our volunteer Birgir from Iceland invites you for his

Icelandic evening

When:

 • on the 29th of February from 16:00-19:00

Where:

 • in ICM Prostějov
  Komenského 17, Prostějov
  4th floor of CMG

He will make some Icelandic food which everyone can taste as long as it lasts (only taste a little so everyone can get some), while you taste the Icelandic food there will be a slideshow of pictures from Iceland along with Icelandic music. On the walls there will be posters with various things about Iceland, then everyone that wants can play armwrestling as that is a very traditional competition in Iceland. And then he will show an Icelandic comedy with Czech subtitles called "Sódóma Reykjavík" on the projector, it´s one of his favorite Icelandic comedies.

Everyone is welcome to come at any time between 16:00 and 19:00, the movie will start around 17:30.

If you have any questions related to the Icelandic evening you can contact ICM Prostějov - tel.: 582 302 553, e-mail: icm@cmg.prostejov.cz.

Korálkiáda v ICM

Proč a pro koho korálky sbíráme a navlékáme?

25.5.-26.5.2012 se bude v ČEZ aréně v Pardubicích konat 20. národní abilympiáda. To je soutěž pracovních schopností a dovedností zdravotně postižených, kterou pořádá Česká abilympijská asociace. Soutěžní disciplíny, které se uskutečňují na abilympiádě mají každým rokem jiné zadání a jiné bodové ohodnocení. Mezi soutěžními disciplínami jsou např. aranžování, batika, pletení, řízení automobilu, zdobení kraslic, počítačová editace textu.

Cílem Korálkiády je nasbírat co nejvíce korálků pro zdravotně postižené z České abilympijské asociace, aby měli materiál na své tvoření. U příležitosti 20. národní abilympiády pak budou všechny posbírané a navlečené korálky spojeny v jednu řadu a bude změřena délka korálkového rekordu.

Více informací o Korálkiádě najdete na www.koralkiada.potvor.cz.

Přivítejte jaro sportem

Už znáte našeho dobrovolníka z Islandu? Birgir je velkým milovníkem všech sportů a proto si pro vás připravil dvě zajímavé odpolední aktivity - Foot Volleyball a DDR odpoledne.

V pondělí od 14:30 do 16:00 si můžete přijít vyzkoušet Foot Volleyball, ve středu ve stejný čas pak taneční podložky a počítačovou hru StepMania.

Pro více informací můžete kontaktovat přímo Birgira na birgir zavináč cmg.prostejov.cz.

December - Month of amazing photoshoots

Hello! I am Lina from Armenia. 

To lead a happy life, we all need some hobbies that spur our creativity and ignite your passion. As for me, my hobby is photography.

I am fond of PHOTOGRAPHY because I can capture the beauty of life. A picture is worth a thousand words and you can create memories and cherish them forever.

Photography gives me a way to see the world through my lens and then present it to others.

So, if you are interested in professional photoshoots,
this invitation is just for you.

 

December - Month of amazing photoshoots

Contact:

Lina Avetisyan
e-mail:
lina zavináč icmprostejov.cz

Armenian evening

V úterý 18. prosince od 16.00 hod. se můžete zúčastnit v ICM Prostějov Arménského podvečeru, který pro vás připraví naše dobrovolnice Lina, která u nás působí v rámci Evropské dobrovolné služby v tomto školním roce.

Těšit se můžete na prezentaci o Arménii, ochutnávku arménského jídla a hlavně na popovídání s naší dobrovolnicí Linou.

Kroužky a workshopy