European Space Camp 2021

 


European Space Camp je letní tábor, který se koná od 1. do 8. srpna 2021 v Andøya Rocket Range v Norsku. Hlásit se mohou studenti středních škol z celého světa od 17 do 20 let, kteří se zajímají o vesmír a vědu a mají znalosti z fyziky a matematiky.

Učastníci týdenního kempu budou moci provádět experimenty zapojené do raketové kampaně. Vyzkouší si tak práci skutečného raketového vědce. Naučí se, jak využívat znalosti, které již mají, rozšíří si povědomí přímo na aplikované vědecké práci. Při práci ve skupinách se naučí využívat svou kreativitu a budou rozvíjet schopnosti spolupráce. Program zahrnuje praktické aktivity související s vypuštěním rakety, přednáškami a společenskými aktivitami.

Podmínky - Účastníci by měli být ve věku 17 až 20 let a měli by mluvit plynně anglicky a mít vášeň a zapálení pro vědu.

Jak se přihlásit - Aby byli účastníci ESC 2020 přijati jako účastníci, musí obdržet stipendium. V závislosti na stipendiu nemusí být pokryta doprava do místa kempu, ale všechny ostatní náklady hrazeny jsou.

Chcete-li se přihlásit, musíte si vytvořit profil na webu a přejít na kartu žádosti v sekci profilu. Tam budete muset odpovědět na pět krátkých otázek, nahrát svůj životopis, dva doporučující dopisy, přepis nejnovějších známek a doklad o znalosti angličtiny.
Deadline pro přihlášení je stanoven na 1. dubna 2021.

Více informací se dozvíte na https://spacecamp.no.


Zdroj: https://www.eurodesk.czhttps://spacecamp.no