Barcamp v Pardubicích

Neformální konference o mladých a politice

Barcamp v Pardubicích


se uskuteční v sobotu 16. září 2017 v Aule Univerzity Pardubice (plán kampusu).

Barcamp připravujeme pro pracovníky s mládeží i mladé lidi samotné od 16 do 30 let. Poskytne prostor pro vzdělávání, výměnu zkušeností i síťování, seznamování s novými partnery.

Na programu budou workshopy a přednášky, sdílení zkušeností s uskutečněnými projekty a výstupy strukturovaného dialogu s mládeží, tipy na organizaci, soft skills, ale také tipy na nové aplikace, které lze k aktivitám strukturovaného dialogu využít.

Koho můžeš slyšet/vidět/mluvit s ním? Od 9. do 31. května si můžeš vybrat. Na začátku června vybere programová komise příspěvky s největším počtem hlasů a doplní je o svoje horké favority a sestaví program. V programové komisi jsou (převážně) ředitelé a předsedové programů Člověka v tísni, Centra pro demokratické učení, Mladých občanů, České středoškolské unie, Centra občanského vzdělávání, Junáka - českého skauta, Národního parlamentu dětí a mládeže a České rady dětí a mládeže.

Cena: 200 Kč (zaplatíš je předem a když přijedeš, tak ti je při registraci vrátíme).
Akci hradí Národní pracovní skupina pro strukturovaný dialog s mládeží, respektive Evropská komise. Takže cena pro tebe je 0 Kč.

Ubytování: to nejzábavnější a nejvíc stmelující a seznamovací (ale zároveň i introverti najdou svůj klid): tělocvična – spaní na zemi ve vlastním spacáku, na vlastní karimatce. A pozor, cena: zařídíme ti to opět zdarma. Pokud budeš chtít spát trochu víc luxusně, doporučíme ti jiné ubytování v okolí. Ale to už si pochopitelně zaplatíš.

Jídlo: celou barcampovou sobotu zdarma (tj. bagety, pečivo, ovoce, kafe, čaj, voda a oběd)

Cestovné: neproplácíme. Zas tak velkou dotaci jsme nedostali. Ale: vyjednáváme s jedním dopravcem o snížené ceně pro účastníky barcampu. A zprostředkujeme ti kontakt na ostatní lidi z tvé vesnice/města, abyste mohli jet na společnou (levnější) jízdenku aspoň u ČD.

Co mám udělat, abych tam mohl/a být?

Přihlas se! Přihlašování bude otevřeno ve 3 kolech:

  1. kolo přihlašování: 13. dubna 2017 – 10. května 2017 (max. 80 zájemců)
  2. kolo přihlašování: 20. května 2017 – 11. června 2017 (max. 100 zájemců)
  3. kolo přihlašování: 1. července 2017 – 15. srpna 2017 (max. 50 zájemců)

Co mám udělat, aby byl program co nejlepší a fakt z něj mám co nejvíc?

Přihlas na tomto odkazu svoji přednášku nebo workshop (Máš super zkušenost, o kterou se můžeš podělit s ostatními? Umíš něco, co pomůže ostatním v jejich aktivním občanství?) nebo doporuč někoho jiného, kdo bude perlou mezi perlami a jeho přednáška nebo workshop zanechají v účastnících hlubokou stopu (v tom dobrém slova smyslu).

Máš nějaké dotazy?

Piš je na náš Facebook nebo na lenka.jurenova zavináč crdm.cz.

 

Pořádá

Strukturovaný dialog s mládeží
Česká rada dětí a mládeže

Senovážné nám. 977/24
116 47 Praha 1

Mgr. Lenka Juřenová – Koordinátorka Národní pracovní skupiny pro strukturovaný dialog s mládeží
e-mail:
lenka.jurenova zavináč crdm.cz
telefon:
(+420) 724 090 078
www stránky: www.strukturovanydialog.cz
Facebook: www.facebook.com/strukturovanydialog

 

zdroj: www.strukturovanydialog.cz