Bodyzorbing Prostějov

Bodyzorbing Prostějov

Bodyzorbing taktéž označovaný jako Bumperball je nový týmový sport pro všechny co mají rádi zábavu a nebojí se pohybu. Hráči na sebe oblečou lehké nafukovací koule, rozdělí se na dva týmy a můžou si zahrát jednu z mnoha nabízených her, které máme připraveny.

Bubble fotbal, Ring, Zorb ragby, Sumo duel, King, Team King, na posledního stojícího hráče, na honěnou nebo jen jednoduchou šťouchanou.

- Zajistíme pro Vás nejen pronájem koulí, ale i proškolení hráčů.

- Zabezpečíme kvalifikovaný dozor, který bude po celou dobu přítomný.

Bodyzorbing je určený pro přátele, spolužáky, spolupracovníky, rodiny, sportovní týmy apod. Je vhodný na narozeninové párty, garden párty, oslavy, večírky, ale i pro firmy v rámci teambuildingu, či jen tak pro skvělé zážitky.

Ceník
1 hodina ...... 220,- Kč - (minimálně 8 koulí)
1,5 hodiny ... 300,- Kč - (minimálně 6 koulí)
2 hodiny ...... 390,- Kč - (minimálně 6 koulí)

V cenách není zahrnutý pronájem vhodných prostor ačkoliv vám můžeme navrhnout množství vhodných míst, kde není třeba platit nic.

Do 3 km od Prostějova máme dopravné zdarma, dále účtujeme 8 Kč/km. Pokud budete chtít, v rámci Prostějova zajistíme halu za rozumné ceny.

Pro rezervaci Vámi vybraného termínu nám neváhejte napsat viz kontakty.

Co si na sebe obléct?
Oblečení a obuv může být libovolná, avšak na sobě nesmíte mít žádné ostré prvky. Hráči dále nesmí mít opasky, brýle, náušnice, prstýnky, hodinky, řetízky a jiné ostré předměty, které by mohly poškodit kouli nebo zranit hráče.

Kde všude je možné hrát?
Nejlepší povrchy jsou umělé a přírodní trávníky na kterých se však nesmí nacházet kamínky, či jiné ostré předměty. Pro hru jsou vhodné i tělocvičny a jiné kryté haly. Nevhodné jsou pak asfaltové, štěrkové a jiné drsné povrchy.

Pro koho je koule vhodná?
Koule jsou vhodné pro muže i ženy, holky i kluky o výšce mezi 150 a 190 cm a váze do 90 Kg.

Superkoule

Více informací o cenách, akcích a rezervacích:
web: www.superkoule.cz
facebook:
Bodyzorbing Prostějov
email:
superkoule zavináč email.cz

 

zdroj: www.superkoule.cz