Bodyzorbing Prostějov

Bodyzorbing je týmový sport, který můžete nově vyzkoušet i v Prostějově a okolí. Jeho využití je široké a tak si můžete tuto zábavnou hru objednat na oslavu, párty, teambuilding nebo jen tak pro zábavu.

Hráči si na sebe oblečou zorbingovou kouli, některé jsou i barevně odlišeny, rozdělí se na dva týmy a souboj může začít! Na výběr dostanete z mnoha předpřipravených her a nebo si můžete vymyslet vlastní. Pořadatelé nabízejí také možnost zvolit si akci na klíč, tzn. že zajistí vhodné místo konání, dopravu, ubytování, catering i další služby.

Stačí si vybrat místo, kde chcete, aby se hra konala a zarezervovat si zorbingové koule.

Ceník
1 hodina ...... 250,- Kč - nyní časově omezená zaváděcí cena 150,-*
2 hodiny ...... 400,- Kč - nyní časově omezená zaváděcí cena 250,-*
4 hodiny ...... 700,- Kč - nyní časově omezená zaváděcí cena 400,-*

* Platí pouze v rámci pravidelných Prostějovských akcí. Zde je možné zapůjčit koule již od půl hodiny za 90,- Kč za kus.

V cenách není zahrnutý pronájem vhodných prostor a dopravné 8,- Kč / km. Do 10 km od Prostějova je však dopravné zdarma. V rámci Prostějova jsme také schopni zajistit vhodnou halu, či zatravněné hřiště za rozumné ceny.

Co si na sebe obléct?
Oblečení a obuv může být libovolná, avšak na sobě nesmíte mít žádné ostré prvky. Hráči dále nesmí mít opasky, brýle, náušnice, prstýnky, hodinky, řetízky a jiné ostré předměty, které by mohly poškodit kouli nebo zranit hráče.

Kde všude je možné hrát?
Nejlepší povrchy jsou umělé a přírodní trávníky na kterých se však nesmí nacházet kamínky, či jiné ostré předměty. Pro hru jsou vhodné i tělocvičny a jiné kryté haly. Nevhodné jsou pak asfaltové, štěrkové a jiné drsné povrchy.

Pro koho je koule vhodná?
Koule jsou vhodné pro muže i ženy, holky i kluky o výšce mezi 150 a 190 cm a váze do 90 Kg.

 

 

Více informací o cenách, akcích a rezervacích:
web: www.superkoule.cz
facebook:
Bodyzorbing Prostějov
email:
superkoule zavináč email.cz

 

zdroj: www.supekoule.cz