Co skrývá web ICM

Městské evropské informační středisko (MEIS) Prostějov, které působí při ICM Prostějov, ve spolupráci s EUROPE DIRECT Olomouc vyhlašuje šestý ročník soutěže pro mladé lidi do 30 let

V každém ze čtyř soutěžních kol na Vás bude na našich internetových stránkách čekat několik otázek, na které najdete odpověď na našem webu během několika vteřin.

Soutěž odstartuje v pondělí 16. listopadu a skončí 14. prosince 2015.

Pravidla soutěže:

 • Soutěže se mohou zúčastnit mladí lidé do 30 let.
 • Soutěž probíhá ve čtyřech samostatných kolech. Každé kolo začíná v pondělí ve 12.00 hod. a končí následující pondělí v 10.00 hod.
  První kolo soutěže začíná v pondělí 16. listopadu 2015. Výsledky prvního kola budou zveřejněny v pondělí 23. listopadu 2015.
  Poslední, čtvrté, kolo začíná 7. prosince 2015 a bude ukončeno 14. prosince 2015.
 • Vaším úkolem bude zodpovědět sadu otázek a zjistit heslo k získání obrázku.
  Na konci několika článků na vás čekají otázky z dané stránky. Z odpovědi si vždy poznačte pouze první písmeno (bez diakritiky) nebo číslo (pokud je číslo odpovědí). Po spojení těchto znaků dostanete hledané heslo (psáno malými písmeny).
 • Soutěž vždy začne na této stránce, kde naleznete odkaz na článek, na jehož konci bude otázka. Spolu s otázkou najdete pod článkem i odkaz na další článek.
 • Při zadání posledního odkazu budete vyzvání k vložení hesla. Zadáte-li správné heslo, zobrazí se vám obrázek, který zašlete jako přílohu na e-mail: soutez zavináč icmprostejov.cz
 • E-mail musí obsahovat obrázek, jméno, věk, adresu bydliště a předmět: "Co skrývá web ICM" - soutěžní kolo č. ...
 • Soutěžící uděluje organizátorovi souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů pro účely organizace soutěže včetně jejich zveřejnění v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
 • Po každém kole bude z došlých e-mailů, které budou obsahovat správný obrázek, vylosován jeden výherce - jméno výherce bude zveřejněno na internetových stránkách ICM Prostějov (www.icmprostejov.cz) v den, kdy bylo soutěžní kolo uzavřeno - cenu si výherce bude moci vyzvednout osobně po ukončení soutěže v ICM Prostějov, Komenského 17, Prostějov v otevírací době.
 • Po skončení 4. kola bude následně vylosován také výherce hlavní ceny - do tohoto losování budou zařazeny všechny e-maily, které obsahovaly správný obrázek, a došly v kterémkoliv z proběhlých soutěžních kol - jméno výherce hlavní ceny bude zveřejněno v pondělí 14. prosince 2015 odpoledne na internetových stránkách ICM Prostějov (www.icmprostejov.cz) - hlavní cenu si výherce bude moci vyzvednout osobně po ukončení soutěže v ICM Prostějov, Komenského 17, Prostějov v otevírací době.
 • V případě, že si výherce nebude moci cenu vyzvednout osobně, bude mu doručena na jím uvedenou adresu poštou.
 • Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky soutěže nebo ji zrušit. Na výhru v soutěži není právní nárok.

Ceny:

 • Ceny v jednotlivých kolech tvoří hodnotné dárkové balíčky s 8GB flash diskem


Hlavní cena:

 • Dárkový balíček s poukazem na nákup v internetovém obchodě Mall.cz v hodnotě 1500 Kč

Soutěž byla finančně podpořena v rámci projektu MEIS Prostějov 2015 Olomouckým krajem, Statutárním městem Olomouc a Europe Direct Olomouc. 

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

 

1. kolo

Výhercem prvního kola se stal Martin Vantara z Prahy. Gratulujeme.

2. kolo

Výhercem druhého kola se stal Martin Popelář z Třebíče. Gratulujeme.

3. kolo

Výhercem třetího kola se stala Tereza Studeničová ze Semice. Gratulujeme.

4. kolo

Výhercem čtvrtého kola se stal Matěj Krejčík z Klobouků u Brna. Gratulujeme.

Výhercem hlavní ceny se stala Tereza Studeničová ze Semice. Gratulujeme.