Aktuálně:

Finding America: Gangsteři z našeho oddílu (Aleš Procházka, Arnold Prokop) 
kdy: pátek 13. dubna, 19.00 hodin
kde: Určice

Muzikálový příběh dvou kluků, kteří touží po dobrodružství a hledají poklad amerického gangstera Lanzy Ručky, který zmizel kdesi v Chicagu, se odehrává v době socialistických spartakiád, modrých košil a rudých šátků. Zavede však diváka i do tajných barů chicagského podsvětí počátku minulého století. Zkušený hudební skladatel Arnold Prokop napsal šest ústředních melodií a písničkářka Martina Hurikán Seibertová přidala další dvě písně. Účinkují: V. Lužný, L. Kameníček, T. Snášelová, K. Vejmělková, M. Seibertová, P. Martínková, D. Kopecká, K. Dohnalová, A. Buršová, M. Osladil, O. Kučera, A. Špičák, V. Palatý a další. Choreografie: Lucie Lužná. Režie: A. Procházka.

Maturanti 
kdy: pátek 13. dubna, 19.00 hodin
kde: Divadlo na Šantovce

Majáles 2018
kdy: pátek 4. května, 11.00 hodin

Letos se sejdeme mezi 11.00-11.20 v parku u lázní, následně se v 11.30 vydáme na průvod městem a cca po půlhodině budou následovat vystoupení škol a soutěžní kategorie pro kandidáty na krále Majálesu, předpokládaná délka je 60-90 minut. Po pauze na oběd následuje ve 14.30 vyhlášení krále Majálesu 2018 na náměstí TGM.

Hudba k vystoupení: Pokud budete ve svém vystoupení užívat reprodukovanou hudbu, pošlete nám ji do 2. 5. na email prostejovskymajales zavináč gmail.com (přímo do emailu, nebo ji nahrejte např. na ulozto, Google Drive nebo další úložiště). Hudbu z CD v den Majálesu letos nebude možné přehrát z technických důvodů. Případné otázky s námi prosím konzultujte na prostejovskymajales zavináč gmail.com, případně i na facebooku Majálesu

Večer proběhne jako každý rok afterparty, letos v Music baru 27 na Školní ulici.

Rezervace vstupenek:

Petra Martinková – produkční
telefon:
731 705 122
e-mail:
PetraPoint zavináč seznam.cz


Kontakt:

Divadlo Point – studentské divadlo při Gymnáziu Jiřího Wolkera (mapa)
Olomoucká 25
796 01 Prostějov

mobil: 603 789 285
e-mail: alespoint zavináč centrum.cz

www stránky: www.divadlopoint.cz