Dobro - druzi

Do programu se mohou hlásit týmy dětí a mladých lidí (školní třídy, oddíly, skupiny vysokoškoláků, návštěvníci nízkoprahových klubů či party kamarádů), kteří se pod vedením dospělého patrona (učitele, vedoucího kroužku, rodiče atd.) rozhodnou pomoci lidem v nouzi, a to třeba:

  • osamělým seniorům,
  • dětem z dětského domova,
  • spolužákovi s hendikepem,
  • místnímu útulku pro opuštěná zvířata či jinému dobročinnému účelu.

Jak se můžete do programu zapojit?

Program je určen týmům dětí a mladých lidí ve věku od 6 do 26 let, které se rozhodly věnovat své nápady, aktivitu, energii a čas přípravě benefičních projektů, jejichž výtěžky pak darují na dobrou věc. Do programu se může zapojit v podstatě kdokoliv. Týmy dětí do 18 let potřebují dospělého patrona, který bude projekt formálně zastupovat. Může to být například rodič, učitel, pracovník školy či vedoucí volnočasových aktivit. Do programu Dobro-druzi se nemohou hlásit týmy a patroni, kteří byli již v minulosti podpořeni v programu Dobro-druzi nebo Pomáhej Nadace Via.

Vybrané týmy záískají od Nadace metodickou, konzultační a finanční podporu. Mezi další benefity je také bezplatnou účast na úvodním rozvojovém a vzdělávacím setkání, příspěvek 5 000 Kč na organizaci benefiční akce a zdvojnásobení celkového výtěžku beneficí do výše
20 000 Kč.

Týmy se mohou hlásit do 19. října 2017. Přihlášku k vyplnění najdete zde.

 

Kontakt

Michaela Rázgová
telefon: 777 351 826
email: michaela.razgova zavináč nadacevia.cz
web: www.nadacevia.cz

 

zdroj: www.nadacevia.cz/co-nabizime/dobro-druzi