Eurotime 2018

Informační síť Europe Direct a Zastoupení Evropské komise v ČR, jejichž hlavní činností je podpora informovanosti o Evropské unii a integraci, vyhlásily vědomostní soutěž

Eurotime 2018

Soutěž Eurotime probíhá od 5. března 9.00 hod. do 20. května 21.00 hod. ve všech regionálních informačních střediscích Europe Direct.

Soutěž je rozdělena do dvou věkových kategoriích: děti do 15 let (včetně) a dospělí od 16 let.

Vyplněný kvíz lze doručit následujícími způsoby:

  • osobně do informačního centra EUROPE DIRECT (Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Kroměříž, Liberec, Most, Olomouc, Ostrava, Pardubice a Plzeň)
  • poštou na adresu EUROPE DIRECT, např. EUROPE DIRECT Olomouc, Magistrát města Olomouce, Horní náměstí – radnice, 779 11 Olomouc
  • on-line na eurotime.europe-direct.cz
  • e-mailem na adresu: europedirect zavináč olomouc.eu

Vyplněný kvíz je nutné doručit do 20. května 2018 do 21.00. Doručujte celý kvíz i s otázkami, ne pouze odpovědi. Nezapomeňte také vyplnit čitelně kontaktní údaje, abychom Vás mohli v případě výhry informovat.

Z došlých, správně vyplněných kvízů, budou v každé kategorii vylosováni tři výherci, kteří obdrží ceny od jednotlivých center EUROPE DIRECT.  Předání cen v regionálních centrech proběhne ve dnech od 1. do 10. června 2018. Z těchto regionálních výherců budou opět vylosováni další výherci, kteří získají hodnotné ceny od Zastoupení Evropské komise v Evropském domě v Praze:

1. cena: tablet Samsung SM - T 560 Galaxy
2. cena: chytrý telefon Samsung
3. cena: chytrý telefon HUAEWI

Výsledky soutěže a jména výherců budou zveřejněny po skončení soutěže na webových stránkách www.europe-direct.cz

Kvízy a pravidla soutěže jsou dostupné na www.europe-direct.cz/eurotime/2018 nebo v informačních centrech Europe Direct.

Kontakt pro Olomoucký kraj:

EUROPE DIRECT Olomouc
Horní náměstí (radnice), 779 11 Olomouc

tel.: 585 513 391
e-mail: europedirect zavináč olomouc.eu

Kontakty na další střediska najdete na www.europe-direct.cz/info-centra.