05/10/2015 - 27/08/2016

Marion nabídla mladým lidem i veřejnosti francouzskou konverzaci, ale také jazykové tandemy. Zapojila se do organiace soutěže Dobrodružství s počítačem, Dne otevřených dveří i prezentačních akcí jako Scholaris Prostějov či Setkání všech generací, prezentovala ICM a Evropskou dobrovolnou službu, např. na Snídani s novináři v Olomouci nebo na seminářích SYTYKIA a HYHO pro středoškoláky v Prostějově. Samostatně připravila Francouzský podvečer a video o EDS Best memories. Společně s Elenou Martínez Latorre pak připravila pro studenty CMG i veřejnost kreativní workshopy, Noc s Andersenem nebo kroužek Míčové hry in English. Společně s Marjorie Bonnefoy pak připravila pro studenty CMG i veřejnost tzv. Francouzský týden.

******************************************************

Hello my name is Marion. I am 19 years old. I live in small city name Saint-Just-Malmont. My city is not far of Puy-en-Velay – it is a big city. In the city there is the start of the big road to Saint-Jaques de compostel, which is the big event in the city which attracts a lot of tourist. The people living in this city is very simply and welcoming.

Saint-Just-Malmont

 

Start of the road Saint-Jaques de compostel

Le Puy-En-Velay

About me

I love the mountain, my passion is dicover the mountain using the ski and the hike. I would like travel a lot of in my life for discover t he world because I like discovering a new culture and new landscape.

Station of ski in France (les deux Alpes)

The hike in Corsica in France