13/06/2016 - 27/08/2016

Marjorie u nás strávila necelé tři měsíce. Za tu dobu se zapojila do již rozběhlých aktivit Marion Bonnefoy a Eleny Martínez Latorre, jako je například francouzská konverzace pro veřejnost, Míčové hry in English, psaní příspěvků do časopisu E-Voices nebo kreativní dílny. Prezentovala ICM a Evropskou dobrovolnou službu, např. na seminářích o dobrovolnictvní v Knihovně v Prostějově. Společně s Marion Bonnefoy pak připravila pro studenty CMG i veřejnost tzv. Francouzský týden, Prázdninová herní odpoledne a aktivity na prezentační akci neziskových organizací Setkání všech generací.

******************************************************

Hello, my name Marjorie Bonnefoy, I'm 20 years old. I live in the center of France, a small village called Jonzieux. I study dietetic in Grenoble. The landscapes are really beautifuls because it's next to the mountains.

I love the dynamism of this city and the calm in Jonzieux!


Grenoble

I love to travel. I visited Greece 2 times and I find it's an amazing country. I need to meet new people, to see how they live, it's very enriching. I'm sporty, I play basketball and I'm going to run when I can. I discovered Grenoble thanks to the running.

I love life, to laught, to moove. A lot of things interest me and I love to learn.

Bonnefoy Marjorie