Soutěž pro mladé designéry: Young Package

Společnost Model Obaly a. s. vyhlašuje ve spolupráci s CZECHDESIGN soutěž pro mladé designéry,

Young Package

Soutěž je vyhlášena jako mezinárodní, jednokolová, otevřená a anonymní. Soutěžící se mohou přihlašovat do těchto kategorií:

1/ High school – Studenti středních a vyšších odborných škol

2/ Unlimited – Studenti vysokých škol a designéři bez omezení věku

Tématem letošního ročníku je

Zážitek z rozbalování

Všichni milujeme rozbalování dárků a unboxing videa jsou v posledních letech na Youtube obrovským hitem. Tomu správnému zážitku z rozbalování ale předchází promyšlený obalový design. Každý balíček musí projít dlouhou cestou od výrobce, přes e-shop a doručovací službu až do rukou zákazníka. V průběhu celé této cesty musí obal skvěle chránit svůj produkt, než přijde velké finále – rozbalování. Na naše balíčky se těšíme, jsme plni očekávání. Právě chvíle rozbalování je pro designéry tou nejlákavější výzvou. Jak zákazníka ještě víc potěšit, překvapit, přinést něco navíc? Jak ozvláštnit tu krátkou chvíli, kdy musí obal zároveň perfektně fungovat i zapůsobit?

Model Young Package je soutěž zaměřená na výrobky z papíru, do soutěže jsou přijímány prototypy obalů z vlnité a hladké lepenky a jiných papírových materiálů.Cílem soutěže je vybrat vítězné návrhy (díla), které nejlépe splní zadání. U obzvláště povedených návrhů vyhlašovatel může oslovit autora pro dopracování a realizaci návrhu ve výrobě.

Soutěžící odevzdá svoji soutěžní práci formou funkčního modelu v měřítku 1:1, tedy práce musí být funkční maketou, pokud je otvírací, musí se dát otevřít. Model musí být proveden kvalitně, s ohledem na možné reprezentační a výstavní účely.

young package

Registrace a odeslání práce

  • Soutěžící se registruje do soutěže prostřednictvím online formuláře.
  • Uzávěrka soutěže je 20. května 2019 do 11:00!

Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v září 2019 v Praze.

Pro vítěze jsou připraveny peněžité odměny a věcné ceny od partnerů soutěže, hlavní cena je 2000 eur.

Podrobná pravidla a více informací najdete zde.

Kontakt:

Michaela Holubec Birtusová

telefon: +420 773 541 673
e-mail: michaela.birtusova zavináč czechdesign.cz

 

zdroj: https://young-package.com/