Organizace ProStředoškoláky každoročně pořádá soutěž Nejaktivnější středoškolák, informuje o většině soutěží a událostí pro středoškoláky na území ČR a pravidelně pořádá vzdělávací akce a setkání komunity aktivních středoškoláků v ČR. Pracuješ na vědeckých projektech, účastníš se soutěží, pomáháš lidem v okolí, aktivně se zapojuješ do dění kolem sebe nebo třeba podnikáš?

Pak máš šanci být oceněn. Přihlas se do soutěže nejaktivnější středoškolák a dopřej si zaslouženou odměnu! Termín pro poslední možnost přihlášení je 15. 4. 2018.

Co se bude v soutěži hodnotit?

Počet a rozsah mimoškolních aktivit
Vyber 1 až 6 tvých nejlepších aktivit, ať už to jsou dlouhodobé projekty, dobrovolnictví, jednorázová soutěž nebo pořádání akcí.

Dílčí úspěchy a vynaložené úsilí
První místo je víc než brambora. Celostátní dopad, víc než lokální. Nemusíš se ale bát pochlubit "jen" účastí v aktivitách.

Pestrost aktivit
Věříme, že na střední je dobré zkoušet aktivity napříč obory. Ale třeba i míchat prezenční a online aktivity, domácí a zahraniční.

Přihlašování

Přihlašovat se můžeš během celého roku až do dubna. Poslední termín je 15. 4. 2018. Následně bude do konce dubna porota vybírat finalisty, tedy 65 nejaktivnějších středoškoláků v České republice. Formulář pro přihlášení nalezneš zde.

Během května 2018 poté proběhne Víkendové setkání finalistů, kde poznáš i ostatní vybrané středoškoláky.

Akademie 2018

Šedesát pět nejlepších středoškoláků z ročníku 2018 bude pozváno na sérii vzdělávacích workshopů a přednášek. Zasáhne oblast soft skills (prezenční dovednosti, etiketa) avšak i specifické dovednosti (finanční gramotnost, HR, psaní životopisů atd.).

Slavnostní vyhlášení

kdy: 21. 6. 2018
kde: Sídlo Microsoft ČR, Vyskočilova 1561/4a, 14000, Praha 4

Vyhlášení bude přístupné pro veřejnost, finalisty i zúčastněné.

 

 

 

 

zdroj: www.prostredoskolaky.cz/soutez