Noc s Andersenem


ICM Prostějov se již tradičně připojuje k akci, kterou k podpoře dětského čtení pořádá Klub dětských knihoven SKIP ČR.

Program je určen pro děti od 6 do 11 let. Bude na ně čekat večer plný her, knížek, soutěží a zábavy spojené se Záhadou hlavolamu a přespáním v budově CMG.

Začátek: v pátek 25. června 2021 v 18.00 hod. – příchod možný již od 17.45 hod. (po krátkém seznámení bude společná večeře)
Konec: v sobotu 26. června 2021 v 8.00 hod. po snídani
Cena / dítě: 100 Kč

Ti, co se odhodlají u nás přespat, budou s sebou potřebovat: malý polštářek, karimatku, spací pytel, pyžamo, ručník, hygienické potřeby, přezůvky, kartu zdravotní pojišťovny, oblíbenou knížku a dobrou náladu.

Tematické kostýmy jsou vítány. Potěší nás také drobné občerstvení (ovoce, bábovka apod. – to prosím nahlaste v přihlášce v části Jiné).   

Příhlášku naleznete v příloze pod tímto článkem. Vyplněné přihlášky je možné odevzdat v ICM nebo zaslat na e-mail info zavináč icmprostejov.cz (v tom případě je možné přinést podepsanou přihlášku až 25. června s sebou).


Prosíme, nedávejte dětem žádné mlsání (chipsy, sladkosti apod.), o jídlo se postaráme :)

V závislosti na protiepidemiologických opatřeních se může program lišit. V takovém případě je možnou alternativou večerní akce bez přespání ve škole nebo on-line forma celé události.


Kontaktní osoba:
Jana Bartoníková
Informační centrum pro mládež Prostějov
tel.: 731 604 073
e-mail: info zavináč icmprostejov.cz

 

               

NáhledPřílohaVelikost
noc_s_andersenem_prihlaska.pdf540.87 KB
noc_s_andersenem_plakat.pdf1.79 MB