O nás

Informační centrum pro mládež je místo, kde jednoduše a bezplatně získáte informace z oblastí, které zajímají především mladé lidi, jako jsou např. možnosti studia, brigády, cestování, volnočasové aktivity. Našim návštěvníkům dále nabízíme řadu navazujících služeb a aktivit pro mládež i pracovníky s mládeží.

Otevírací doba během školního roku 2020/2021 (platná od 1. září 2020):

  Otevírací doba
Pondělí 12.00 - 17.00
Úterý zavřeno
Středa 12.00 - 15.00
Čtvrtek zavřeno
Pátek zavřeno

Internet pro veřejnost je dostupný od 14.00 hod.

Pracovní doba je pondělí od 10.00 do 17.00 a středa od 10.00 do 15.00 hod.

Otevírací doba během letních prázdnin 2020 (platná od 29. června 2020):

  Otevírací doba
Pondělí 12.00 - 15.00
Úterý 12.00 - 15.00
Středa zavřeno
Čtvrtek zavřeno
Pátek zavřeno

Internet pro veřejnost je dostupný od 13.00 hod.

Pracovní doba je pondělí a úterý od 10.00 do 15.00 hod.

Informační centrum pro mládež Prostějov

ICM Prostějov bylo zřízeno v roce 2001 Klubem studentů, rodičů a přátel Cyrilometodějského gymnázia v Prostějově (od roku 2015 Spolkem přátel Cyrilometodějského gymnázia v Prostějově), který sdružuje mládež, jejich rodiče a všechny další zájemce, kterým záleží na rozvoji a kvalitě Cyrilometodějského gymnázia v Prostějově.

Tato nezisková organizace byla založena 6. 5. 1992 a jejím hlavním cílem je podpora aktivit zaměřených na kultivaci a komplexní rozvoj mladých lidí, a to nejen z řad studentů CMG, ale i z řad široké veřejnosti. Důraz je kladen na harmonické propojení výchovného a vzdělávacího působení a na širokou nabídku volnočasových aktivit pro děti, mládež i dospělé.

ICM Prostějov se snaží zpřístupnit všem mladým lidem i široké veřejnosti informační zdroje a informace jako takové a zároveň jim také nabízí inspirativní prostor pro práci s informacemi a pro hodnotné trávení volného času.

Jak nás zdarma podpořit na internetu?

Věděli jste, že můžete Spolek přátel CMG, který zřizuje ICM Prostějov, zdarma podpořit při nakupování přes internet? Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz! Najdete na něm přes 700 nejznámějších e-shopů – ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat jarní šatník nebo objednávat dovolenou – naše organizace vždy dostane příspěvek.

Uděláte to takto:

  1. Před nákupem půjdete na http://bit.ly/Spolek-přátel-Cyrilometodějského-Gymnázia-Prostějov
  2. Vyberete e-shop na kterém chcete nakoupit.
  3. Nakoupíte, jak jste zvyklí.

To je celé. Nestojí Vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. Řekněte o této možnosti také svým přátelům – ať mohou proměnit nákup v dobrý skutek i oni :-)

A tip pro vás:

Abyste na to nemuseli stále myslet, máme pro vás užitečný tip. Stačí si do prohlížeče přidat jednoduché rozšíření. To vám při nákupu vždy připomene, že jste na e-shopu, přes který nám můžete přispět. Takže jen kliknete, za nákup nezaplatíte vůbec nic navíc a pomůžete. Rozšíření prohlížeče o vás neshromažďuje data, nezpomaluje chod počítače a neobsahuje reklamy. Získáte ho zde: http://bit.ly/CHCI_POMÁHAT.


Děkujeme, že na nás myslíte i při tak běžné činnosti, jako je nakupování!