PaySecCup

Zapoj se do vědomostní soutěže a ukaž všem školám, jak tvoje třída strčí ostatní do kapsy. Vítězové stráví 4 dny v Paříži a mezi 20 nejlepších získá notebooky, kamery, foťáky, přehrávače a další ceny. Stačí ti základní znalosti práce s počítačem, nějaké školní vědomosti, umět najít správné informace na internetu nebo literatuře, a samozřejmě touha zvítězit. Pozor: registrace do soutěže končí 31. října 2010.

Pravidla soutěže

Soutěží celé třídní kolektivy jako jeden tým a na otázky odpovídají všichni zaregistrovaní žáci třídy. Pokud se někteří žáci kola nezúčastní, ztrácí třída poměrný počet bodů za vyhodnocené kolo. Každá třída musí soutěžit v počtu 10 až 35 žáků.

Soutěž má celkem 7 kol. Každý měsíc se uskuteční jedno kolo a po vyhodnocení připíšeme týmům body podle jednoduchého hodnocení:

Vědomostní test – 60 % bodů z maxima v každém soutěžním kole, tj. 60 bodů

Tipovací otázka – 20 % bodů z maxima v každém soutěžním kole, tj. 20 bodů

Účast – 20 % bodů z maxima při účasti všech zaregistrovaných žáků třídy, tj. 20 bodů

Během soutěže vyhlásíme jeden prémiový úkol za 100 bodů.

Dejte hlavy dohromady a vyberte jednoho spolužáka, který se stane správcem třídy. Správce založí třídu v registraci do soutěže a zvolí vstupní heslo, které ostatní spolužáci později použijí pro připojení ke svému soutěžního týmu. Ihned po založení třídy si správce vytvoří vlastní uživatelský účet, který bude používat pro vstup do soutěže PaySecCup. Tím potvrdí své správcovství a umožní vstup dalších spolužáků do soutěže.

Správce musí předat ostatním spolužákům zvolené vstupní heslo třídy. Všichni žáci se pak zaregistrují do soutěže a během registrace použijí společné vstupní heslo, aby vstoupili do společné třídy. Po úspěšném vstupu do třídy si každý žák zaregistruje vlastní uživatelský účet, který bude používat pro vstup do soutěže PaySecCup.

Na stránkách payseccup.bezpecne-online.cz najdete podrobná pravidla soutěže (.pdf).

Soutěž PaySecCup probíhá od září 2010 do června 2011. Celkem 7 soutěžních kol proběhne od října do dubna. Začátkem května vyhlásíme celkové pořadí a vylosujeme "Druhou šanci". Prohlédni si časový harmonogram od spuštění soutěže až po vyhlášení výsledků.

Na nejlepší tým čeká v každém kole výhra pro všechny spolužáky, kteří se kola zúčastnili. Na konci soutěže budou rozděleny hodnotné ceny mezi 20 nejlepších tříd.

Zajišťovatel soutěže:

Ergotep, družstvo invalidů
Proseč u Skutče čp.119, 539 44

E-mail: payseccup@bezpecne-online.cz
Telefon:
469 660 912
Mobil:
725 878 595

http://www.ergotep.cz/