Prostějovský Majáles 2018

Tradiční jarní studentský happening s průvodem masek, vyhlášením krále Majálesu a spoustou místních kapel, který pořádá GJW a studentské divadlo Point, to je

Prostějovský Majáles

Vše začne v pátek 4. května ve 11.30 průvodem v maskách, který vyrazí tradičně od lázní do města (prosíme účastníky, aby přišli v 11.00-11.20), poté budou následovat vystoupení studentů – letos na Náměstí T.G.M. u muzea. Po prezentaci škol následuje korunovace krále Majálesu 2018 a doprovodný program. Závěrem se můžete těšit na tradiční Afterparty v The 27 Music Bar.

Pořadatelé žádají zástupce škol, které se chtějí zúčastnit průvodu, musí vyplnit přihlášku vystoupení (do 2. května), ve kterém, pokud chtějí kandidovat na nejlepší vystoupení a krále Majálesu, představí svého kandidáta. Vystoupení bez registrace nebude možné.

Hudba k vystoupení: Pokud budete ve svém vystoupení užívat reprodukovanou hudbu, pošleteji do 2. května na email prostejovskymajales zavináč gmail.com (přímo do emailu, nebo ji nahrejte např. na ulozto.cz, Google Drive nebo další úložiště). Hudbu z CD v den Majálesu letos nebude možné přehrát z technických důvodů.

Více informací najdete na facebookové stránce www.facebook.com/majalesprostejov, FB události, instagramu nebo na stránkách www.divadlopoint.cz. Případné dotazy pište na e-mail prostejovskymajales zavináč gmail.com.

 

zdroj: uvedené webové stránky