SENIOR-TAXI

chce zajistit i těžce pohyblivým seniorům nad 65 let, kteří mají tvalý pobyt v Prostějově, cenově a časově dostupnou dopravu.

Provozní doba

  • pondělí – pátek 6:30 – 14:30

Jak taxi objednat

  • službu si může senior objednat 1-2 dny předem v průběhu celého týdne na telefonním čísle 595 391 141. Objednanou jízdu lze zrušit i mimo provozní dobu.

Cena a podmínky

  • 20 Kč za jednu jízdu
  • Službu je možné využít jen s platnou průkazkou, kterou mu bezplatně vystaví Odbor sociálních věcí Magistrátu města Prostějova, Školní ul. 4, Prostějov (2. Poschodí, dveře č. 320) – při vyřízení je potřebné předložit občanský průkaz a držitelé průkazu ZTP/P také tento průkaz. Průkazka je vystavena obratem.
  • Handikepovaný senior může být přepraven maximálně s jedním doprovodem. Doprovod platbu za převoz nehradí a po doprovodu se nevyžadují žádné identifikační údaje, rovněž nepodepisuje žádný souhlas.

Kam se můžete nechat zavést? Například na náměstí T. G. Masaryka, do nemocnice, Polikliniky Prostějov na Trávnické ulici, k obvodním, praktickým a odborným lékařům pro dospělé v rámci Prostějova a včetně městských částí, na Českou poštu a to do všech městských částí a pochopitelně i na úřady na území města Prostějova. Také na hřbitov, do domovů pro seniory a do zařízení poskytovatelů registrovaných sociálních služeb ve městě Prostějově.

Taxi je označené logem provozovatele:

 

Provozovatel:

Komfort Logistik s. r. o., Ostrava – Slezská Ostrava

ul. Obrovského 1877/17, Slezská Ostrava, 710 00
telefon:
+420 595 391 137
e-mail:
info zavináč komfortlogistik.cz
www stránky:
www.taxikomfort.cz/senior-taxi

 

zdroj: Radniční listy