Tipy na zajímavé weby

REMIX vydává informace o společenském a kulturním životě v jednotlivých krajích i na celostátní úrovni. Časopis je tvořen především pro středoškolské a vysokoškolské studenty, a zároveň nabízí čtenářům, aby se sami účastnili a pomáhali ho vytvářet. Každý měsíc se časopis věnuje jednomu tématu, které zevrubněji rozpracovává – např.: studium v ČR a zahraničí, práce a brigády, informace ze středoškolského a vysokoškolského prostředí, volný čas, kultura, sociální problémy, sociálně patologické jevy a další.

Největší specializovaný katalog dětských táborů v České republice online. Kromě ucelené nabídky všech druhů táborů zde najdete také najdou rady pro rodiče, přehled platné legislativy, právní rady a e-shop tábornických potřeb.

Chcete vyrazit na letní festival, ale nevíte kam? Využijte nový web, na kterém všechny potřebné informace najdete.

Projekt FŘESH FĽESH podporuje mladé a neetablované umění a proto prezentuje čerstvé cz/sk "maso" bez ohledu na to, kolik toho už má za sebou. Jediným kritériem je kvalita a schopnost dobře interpretovat téma.

Letní a zimní dětské tábory a víkendové akce pro všechny děti od 6 do 18 let pro radost dětí, rodičů a našich vedoucích. Každý dětský tábor má zkušené vedoucí a nabízí vždy řadu novinek.

Smyslem činnosti je umožňovat lidem, aby prostřednictvím dobrovolné práce pomáhali tam, kde je potřeba, a věnovali svůj volný čas aktivitám, které nejen prospějí dobré věci, ale obohatí i je samotné. Na webu najdete informace o workshopech v našich i cizích zemích.

Folklorní sdružení České republiky je občanským sdružením dětí a mládeže, zaměřeným na uchovávání a rozvíjení lidových tradic a národních kulturních hodnot, zejména v oblastech lidové hudby, zpěvu a tance. Vydává časopis Folklor, podrobný Kalendář folklorních akcí v ČR, katalog Cesty za folklorem apod.