Zpravodaje ICM Prostějov

Zpravodaj vydává ICM Prostějov již od roku 2008. V současné době obsahuje nejen nabídku služeb a pozvánky na akce ICM Prostějov, ale také mapuje nabídku dalších organizací (sportovních, kulturních, …) na Prostějovsku a nabízí aktuální informace o celostátních i mezinárodních soutěžích, projektech atd., do nichž se mohou mladí lidé zapojit.

Měsíční Zpravodaj ICM Prostějov je rozesílán přes e-maily (a formou MailChimpu – archiv) vždy koncem měsíce. Chcete jej dostávat i do svého mailu? Přihlaste se k odběru.

Měsíční zpravodaje ICM Prostějov (formát .pdf):

Měsíční Zpravodaj ICM Prostějov je doplněn o týdenní zpravodaj s názvem „Prostijovsky novinke“, který je k dispozici v elektronické verzi a webových stránkách www.icm.cz. Cílem týdenního zpravodaje je mapovat zajímavé pozvánky a akce pro mladé lidi na Prostějovsku v aktuálním týdnu. Tvorba pravidelného týdenního zpravodaje byla ukončena v prosinci 2018.

Od roku 2013 pak vytváří ICM Prostějov také samostatný měsíční Zpravodaj pro pedagogy a pracovníky s mládeží, ve kterém lze najít zajímavé tipy na školení, informace z oblasti bezpečnosti potravin, nových publikací, projektů a soutěží určených školám a organizacím, které pracují s dětmi a mládeží. K odběru tohoto zpravodaje se můžete přihlásit e-mailem na info zavináč icmprostejov.cz.

Zpravodaj pro pedagogy a pracovníky s mládeží (formát .pdf):

V období, kdy v ICM Prostějov působí také zahraniční dobrovolníci v rámci Evropské dobrovolné služby, připravuje ICM Prostějov ve spolupráci s nimi také anglický magazín E-VoiceS, jehož cílem je přiblížit zejména středoškolákům zkušenosti získávané v rámci zahraniční mobility a propagovat program Erasmus+. K odběru tohoto zpravodaje se můžete přihlásit e-mailem na info zavináč icmprostejov.cz.

 

Tvorba zpravodajů je v roce 2019 finančně podpořena Olomouckým krajem.