Městská knihovna Prostějov

 

Čaroděje Harryho Pottera znají určitě všichni. Někteří jeho dobrodružství četli v úžasných sedmi knihách, jiní viděli filmy. Patříte také mezi fanoušky této ságy? Myslíte si, že jeho svět znáte opravdu dobře? Městská knihovna Prostějov pro vás připravila online kviz, ve kterém si můžete vyzkoušet své znalosti. Soutěž potrvá do 31.10. 2017.

Tvořivé dílny s ICM

Nemáte ještě plány na pondělí 25. září a rádi tvoříte? Přijďte do ICM na další kreativní workshop. Od 14.00 do 17.00 hod. budeme společně vyrábět propisky z papíru.
Během kreativní dílny nebude možné využít přístup na počítač a internet.

Erasmus Generation Night

Program Erasmus oslaví letos 30 let. A co si ke svým narozeninám připravil? Erasmus Generation Night, která proběhne v klubu ROXY a v galerii NoD.

Bezručovské véplaz

                                      T.J.Sokol Kostelec na Hané vás zve při příležitosti 150. výročí narození básníka Petra Bezruče na Bezručovské véplaz. Sraz ůčastníků je v neděli 24.září v 8.30 u Červeného domku v Bezručově ulici v Kostelci na Hané.

V případě velmi nepřiznivého počasí se akce ruší.

Dny otevřených dveří – Úřad vlády

Už jste viděli sídlo Úřadu vlády? Během podzimu máte možnost navštívit Strakovu akademii, Benešovu a Kramářovu vilu a Lichtenštejnský palác. První termíny se blíží, už 23. září!

Familiáda

Ať už jste rodina úplná či neúplná, velká či malá, v sobotu 7. října zajděte do Kolářových sadů na rodinnou soutěž u hvězdárny. Jak lépe začít podzim než s ostatními členy rodiny?

Dobro-druzi

Nadace Via otevírá program Dobro-druzi, který je zaměřený na rozvoj filantropických aktivit dětí a mládeže! Máte zajímavý nápad, jak získat peníze pro dobrou věc? Máte kolem sebe děti a mladé lidi, kteří rádi pomáhají? A nebo znáte někoho, kdo by potřeboval pomoci? Nadace Via díky programu Dobro-druzi podpoří až 15 týmů dětí a mladých lidí!

CMG Fest

Cyrilometodějské gymnázium, ZŠ a MŠ v Prostějově a Spolek přátel CMG Vás zvou na CMG Fest, oslavu – 25 let od založení školy. Přijďte se v pátek 15. září podívat na náměstí T. G. Masaryka. Svoje stanoviště tam bude mít i Informační centrum pro mládež a tradičně můžete získat některou z našich placek za vyplnění ankety nebo si zkusit vyrobit klíčenku.

Syndikovat obsah