O nás

Aktuální změny otevírací doby najdete vždy na našich stránkách.

Skryté příběhy

Město Prostějov se zapojí do hry Skryté příběhy, kterou si budete moci jednoduše spustit na svých mobilních telefonech a během výletu nejen v okolí Prostějova v ní budete pomáhat historickým postavám, které právě potřebují vyřešit nějaký malér. Budete tak moci hravě využít volný čas strávený venku.

Darujte krev na sv. Valentýna

Přijďte 15. února 2021 na Hematologicko-transfuzní oddělení Nemocnice AGEL Prostějov darovat krev či krevní plazmu. Dárci, kteří přijdou darovat se svými partnery, obdrží navíc od nemocnice dárek.

Slovinsko

Máme pro Vás další článek v rámci projektu Zcestuj Evropu. Dnes se můžete seznámit s příběhem Jana, který při svém studentském pobytu ve Slovinsku využil programu Erasmus. Co bylo potřeba před cestou zařídit a jaký byl Janův nejlepší a nejhorší zážitek? To všechno se dočtete v přiloženém článku.
Pokud máte vlastní zkušenosti z cest a chtěli byste je sdílet s ostatními, kontaktujte nás na e-mail info@icmprostejov.cz. Děkujeme.

Kariérní projekt ROZHLED

Zažij čtyři měsíce, které ti změní život. Přihlas se do projektu ROZHLED! Organizace Nadání a dovednosti pořádá už 20. kolo projektu ROZHLED a hledá 24 šikovných účastníků.

CO ZMĚNÍ COVID?

CO ZMĚNÍ COVID?

Novinářská soutěž pro studenty středních škol

https://studentcovid.cz/  

Ekocentrum Iris – Český svaz ochránců přírody

Český svaz ochránců přírody - Regionální sdružení Iris Prostějov pro Vás má i na leden nachystané zajímavé akce, výlety a exkurze! Pod popisem každé akce naleznete podmínky, za kterých se bude moci konat.

Cena Karla Velikého pro mladé Evropany

Je vám mezi 16 a 30 lety? Pracujete na projektu s evropským rozměrem? Přihlaste se do soutěže o Cenu Karla Velikého. Můžete získat finanční podporu až 7 500 EUR a k tomu výlet do Cách. Uzávěrka přihlášek je stanovena na 31. ledna 2021.

Zdraví v kyberprostoru - gratulujeme vítězům

ICM a město Prostějov se podíleli na soutěžním kvízu "Zdraví v kyberprostoru". Na kvíz odpovědělo celkem 89 respondentů a 52 z nich se zapojilo do soutěže. Tři byli náhodně vylosovaní - gratulujeme! Ceny byly poslány poštou a jednu si výherce vyzvedl v kanceláři ICM Prostějov.

Pokud chcete vědět, jak respondenti odpovídali, podívejte se do přiložených grafů, je to hodně zajímavé Laughing.

Syndikovat obsah