O nás

Aktuální změny otevírací doby najdete vždy na našich stránkách.

Ekocentrum Iris – Český svaz ochránců přírody

Český svaz ochránců přírody - Regionální sdružení Iris Prostějov pro Vás má i na červenec nachystáno spoustu zajímavých akcí, výletů a exkurzí!  

Multikulturní centrum Mozaika

Multikulturní centrum Mozaika pro Vás má připravený program na červenec. Můžete se těšit na dětský den, kulinářský podvečer, kde se naučíte péct hanácké vdolky, tvořivou dílnu a další zajímavé aktivity.

Tvořivé dílny s ICM

Ve středu 8. července proběhne speciální tvořivá dílna, při které si budete moci vyrobit své vlastní barefoot sandály. Dílna bude probíhat od 14:00 do 16:00 hod. ve čtvrtém patře budovy gymnázia ve studovně.

Letní filmová škola Uherské Hradiště

Festival, který vám dá jedinečnou možnost zažít prázdniny jinak. Město Uherské Hradiště, které vám otevře svou náruč a jen tak vás nepustí. Lidé, s nimiž budete sdílet tisíce zážitků. Zúčastněte se 46. Letní filmové školy v Uherském Hradišti, která se bude konat od 7. do 12. srpna 2020.

Prázdninové prohlídky Prostějova

O letních prázdninách funguje v Prostějově bezplatná průvodcovská služba. Můžete navštívit radniční věž, jít na prohlídku historického centra nebo kostela Povýšení sv. Kříže. 

Kukuřičáci

V České republice jich letos najdete devět. O co jde? Kukuřičná bludiště! To je zábava nejen pro rodiny s dětmi, ale i školy, školky, firemní akce či širokou veřejnost. Vydejte se hledat správnou cestu třeba do Olomouce nebo do Brna a možná právě vy se letos stanete mistrem v bloudění.

Letní kino Mostkovice

Letní kino Mostkovice má pro Vás připravený program na červen. Můžete se těšit například na promítání filmu Jumanji, romantickou komedii Ženská na Vrcholu a mnoho dalšího.

Příměstský tábor Veselá věda

Veselá věda pořádá v Prostějově letní příměstský tábor pro děti. Děti se budou věnovat jednoduchým, věku dětí přizpůsobeným pokusům z oblasti chemie, biologie i fyziky. Kromě pokusů, které provádíme uvnitř i v terénu, bude čas i na hry, odpočinek, prostě užívání léta a prázdnin.

Syndikovat obsah