Evropská unie v otázkách 12

Výhercem 2. kola se stala Sára Ševčíková z Poštorné-Břeclavi, gratulujeme. Soutěž frčí dál.

Chcete vyhrát deskovou hru nebo 1,5TB externí disk? Mrkněte na naše soutěžní otázky a zkuste zapátrat na internetu po správných odpovědích. 3. kolo začíná dnes (20. 5.) ve 13.00 hod a končí v pondělí 27. května v 10.00 hod. Těšíme se na vaše odpovědi! 

Prostějovské léto 2017

Prostějovské létoKulturní PROSTĚJOVSKÉ LÉTO 2019 je již za humny. Co organizátoři připravili na první měsíc programu? Lidé se mohou těšit na discgolf, soutěže, hudbu, tanec či vyjížďku na kolečkových bruslích. Nebude chybět ani vycházka a setkání se záchranáři zvířat.

Chmelové brigády

Máte představu o práci na chmelu a co od ní můžete očekávat? Na chmelovou brigádu můžete vyjet na jaře i v létě, ale je to práce vhodná především pro fyzicky zdatné brigádníky starší 18 let. Pokud byste měli zájem o takovou brigádu, tak už nyní vyhlašují některé agentury nábor brigádníků pro letní práce.

Restaurant Day

Přijďte opět vyzkoušet nějaké ty dobroty – na další Restaurant Day, který proběhne v sobotu 25. května v Kulturním a Společenském domě v Prostějově. Můžete ochutnat například čočkový dhal, domácí buchty, miniburgery, domácí pivo a spoustu dalčích specialit.

Smržické vandr

Zavažte boty, vytáhněte kola a vydejte se na 15. ročník Smržického vandru. Čekají vás nové trasy různé délky, které můžete zdolat pěšky, nebo na horských či silničních kolech.

Noc kostelů

Noc kostelů (pátek 24. května) nabízí možnost v noční atmosféře navštívit nejen kostely a modlitebny, ale také prostory klášterů, rajské dvory, krypty, věže, a především zajímavý doprovodný program. Otevřeny budou kostely v Prostějově i v okolí.

Pochod po stopách 22. výsadkové brigády

Spolek červené barety pořádá VII. ročník Pochodu po stopách 22. výsadkové brigády. Uskuteční se 26. června za spoluúčasti 601. skss Prostějov a registrovat se můžete do 31. května!

Astronomické oddělení Muzea a galerie v Prostějově – Hvězdárna

astronomicky vikendUž tento čtvrtek (9. května) se v prostějovské hvězdárně můžete těšit na přednášku Bc. Petra Horálka Kdyby fotografie mohly vyprávět. V rámci astronomického víkendu (18. května) si pro vás Ing. Karel Trutnovský připravil přednášku o měsíčním povrchu. Pro děti je také připravena soutěž na téma Souhvězdí - letní obloha.

Discover EU

DiscoverEUJe vám 18 let a jste občanem Evropské unie? Tak pojeďte s námi objevovat krásy Evropy! V roce 2018 získalo volnou jízdenku po Evropě téměř 30 000 mladých lidí. Každý rok se konají dvě kola soutěže, do kterých se mohou mladí lidé přihlásit, a pořadatelé vyberou ty z nich, kteří získají jízdenku. Letos můžete soutěžit od 2. května do 16. května!

Soutěž o nejlepší životopis

profesiaNapiš správně svůj životopis, vyhraj 5000 Kč a užij si prázdniny s Profesia.cz!

Syndikovat obsah