Dobrodružství s počítačem 2017

Dnes probíhá v ICM po celý den počítačová soutěž družstev žáků 4. a 5. tříd ZŠ – Dobrodružství s počítačem. ICM je proto celý den zavřeno. Děkujeme za pochopení.

Dobrovolníkem na Islandu

Nevíš, co podniknout od 1. května do 30. září 2018? Máš rád přírodu? Pak je tu příležitost právě pro tebe! Islandské lesnické sdružení (Icelandic Forestry Association – IFA) hledá 5 dobrovolníků, kteří budou pomáhat s údržbou lesů v okolí vesnice Úlfljótsvatn na jihozápadě Islandu, východně od Reykjavíku.

Nejaktivnější středoškolák 2018

Soutěž Nejaktivnější středoškolák již počtvrté ocení studenty, kteří se ve svém volném čase věnují mimoškolním aktivitám. V ročníku 2018 bude pečlivě vybráno 65 nejaktivnějších středoškoláků, jejichž příběhy budou propagovány. Co musíte pro zapojení do soutěže udělat? 

Preventivní akce Nemocnice Prostějov

Dbáte na své zdraví? Nezáleží na tom, kolik vám je. V každém věku se o sebe musíme starat! Využijte možnosti, kterou nabízí prostějovská nemocnice a zastavte se na dny prevence.

Astronomické oddělení Muzea a galerie v Prostějově – Hvězdárna

Vědecký festival - Týden vědy a techniky Akademie věd ČR probíhá v hvězdárně Prostějov každý den od 6. 11. do 12. 11. 2017. Všechny akce, konané v rámci tohoto festivalu jsou přístupné zdarma.

Týden vědy a techniky AVČR probíhá v rámci celé České republiky, můžete si tak vybrat z programu i v jiných městech.

Střediska volného času

Už i na vás dýchla vánoční atmosféra? Pokud ne, můžete ji načerpat na zájezdech do Vídně, Bratislavy, Krakova či Budapešti, které pořádá Dům dětí a mládeže Sportcentrum Prostějov. Nezapomeňte poslat přihlášku co nejdříve, vyráží se už první víkend v prosinci.

Příběhy bezpráví

Projekt společnosti Člověk v tísni věnovaný moderním československým dějinám. Objevujte příběhy z nedávné minulosti, které by neměly být zapomenuty! Projekt vznikl v roce 2005, aby všem připomínal dobu nesvobody, diktatury a bezpráví, kterou česká společnost zažila. Aktuálně probíhá na školách 13. ročník kampaně Měsíc filmu na školách, tentokrát s podtitulem Příběhy vzdoru.

Syndikovat obsah