O nás


Změny v otevírací době ICM:

Z důvodu dlouhodobé nemoci bude mít ICM během ledna změněnou otevírací dobu.
Děkujeme za pochopení.

Pondělí: 07.15 – 17.00 (pro veřejnost od 12.00 a přístup na počítač od 14.30)
Úterý: 12.00 – 17.00
Středa: zavřeno
Čtvrtek: 07.15
– 17.00 (pro veřejnost od 12.00 a přístup na počítač od 14.30)
Pátek: 07.15 – 12.00 (pouze pro studenty CMG)

V pondělí 29. ledna bude ICM otevřeno až od 12.00 hod.

Aktuální informace vždy najdete na našich stránkách www.icmprostejov.cz. 

Nezávislý prostor ECHO

Máš rád rozmanité hudební žánry? Pak zkus zítřejší večer v Echu! Od 21.00 hod se můžeš těšit na
Break - gypsytechno, Tekno, Hardtekno, Tribe, Acid a Hardcore. Tak co, vyzkoušíš?

Europe Calling

Máš originální nápad, jak zapojit mladé do diskuze o evropských otázkách? Svůj návrh můžeš zaslat do soutěže Europe Calling a vyhrát zájezd na European Youth Event 2018!

The best Erasmus+ person of 2017

Máš ve svém okolí někoho, kdo by zasloužil ocenění nejlepší Erasmus+ osobnost roku 2017? Pak ho navrhni do soutěže nebo si vyber z již nominovaných osob. Pomůžeš jim tak vyhrát hodnotné ceny. Uzávěrka přihlášek je již 21. ledna!

Laser Arena Prostějov

Baví tě skrývat se, běhat mezi překážkami a týmové adrenalinové hry? Pak zkus Laser Arénu v Prostějově! Laser Aréna nabízí skvělé prostředí pro hru známou jako Laser Game nebo také Laser Tag. Nabízíme adrenalinovou hru pro až 12 hráčů, ve které hráči střílí proti sobě moderními laserovými zbraněmi.

 

DUHA kulturní klub u hradeb

Co pro vás chystá Kulturní klub u hradeb DUHA na pátek 12. ledna? Zkuste třeba výstavu Vendula Burgrová – Kde domov můj. Od 17.00 hod představí fotografka z Prostějova dokument, který zachycuje domov české rodiny, která v roce 1969 emigrovala do Kanady a svým interiérem si stále připomíná svou vlast.

Co umím?

Už znáš online aplikaci, která umožňuje mapovat tvoje dovednosti? Hlavním cílem je, vytvořit si portfolio důkazů o tom, co už umíš. Využít ji můžeš sám nebo s pomocí rodičů. Teď už ti žádné zlomové okamžiky neuniknou!

Tvořivé dílny s ICM

Stejně jako v tom předchozím, tak i v novém roce jsme si pro vás připravili Tvořivé dílny s ICM. Již v pondělí 22. ledna 2018, se můžete těšit na vyrábění masek. Ať už vás čeká ples, maškarní nebo besídka, přijďte si s námi svoji masku vytvořit!

Reportérem na víkend ve Štrasburku

Baví tě psaní o evropských tématech a politické debaty? Přihlas se jako reportér na akci European Youth Event pořádanou v červnu Evropským parlamentem. Setkají se tu mladí lidí z celé Evropy a společně budou řešit aktuální evropské problémy. Pošli krátké video o sobě a své motivaci a vyhraj šanci stát se reportérem!

Městská knihovna Prostějov

Oddělení Městské knihovny pro děti a mládež vyhlašuje výtvarnou soutěž na téma Kočkopes. Představte si zvířátko poskládané z více zvířat, namalujte jeho obrázek nebo obraz libovolnou technikou a své výtvory doneste do knihovny pro děti a mládež. Nakonec uspořádáme výstavu a tři obrázky odměníme knížkou. Výtvarná soutěž je určená dětem do 15 let. Pozor, od 29. ledna do 4. února však bude Knihovna pro děti a mládež uzavřena.

Syndikovat obsah